बुधबार, असोज १२, २०७९ |Thu Sep, 2022
अक्ल्याण्डको समय: ०५:१४ |सिड्नीको समय: ०२:१४ |काठमाडौंको समय: २१:५९

कांग्रेसको जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न, कुन जिल्लामा को सभापति ? (सूचीसहित)

एएनजेड खबरमार्च १४, २०२२

काठमाडौं– नेपाली कांग्रेसको ७७ जिल्ला कै अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । कांग्रेसले गत मंसिरमा १४ औं महाधिवेशन गरेको थियो। विभिन्न चरणमा गरेर जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न भएको छ ।

कांग्रेसमा विशेषगरी दुई गुटका उम्मेदवार खडा भएका थिए । पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवा र अर्का नेता शेखर कोइराला पक्षधरविच प्रतिस्पधा भएको थियो ।

 कुन जिल्लामा को सभापति?

  1. लमजुङ,  टकराज गुरूङ
  2. सल्यान, केशवबहादुर विष्ट
  3. डोल्पा, दीपेन्द्रबहादुर शाही
  4. डडेल्धुरा,  भीमबहादुर साउद
  5. म्याग्दी,  खमबहादुर गर्बुजा
  6. ताप्लेजुङ,  गजेन्द्रप्रसाद तुम्याहाङ
  7. मुगु,  ऐनबहादुर शाही
  8. पाँचथर, रूपनारायण जवेगु
  9. मनाङ,  शंकर गुरूङ देउवा
  10. हुम्ला,  मोहनविक्रम सिंह
  11. बझाङ, खड्क बोहरा
  12. रामेछाप,  पूर्णबहादुर (कान्छाराम) तामाङ
  13. जुम्ला,  कर्णबहादुर शाही
  14. जाजरकोट,  बेदराज सिंह
  15. डोटी,  नरेन्द्रबहादुर सिंह
  16. रूकुम पश्चिम,  प्रेमप्रकाश वली
  17. ओखलढुंगा,  तेजेन्द्र खनाल
  18. झापा,  देउमान थेबे
  19. बागलुङ,  जित शेरचन
  20. पर्वत,  युवराज जोशी
  21. इलाम,  डम्बरबहादुर खड्का
  22. सुर्खेत, खड्ग पोखरेल
  23. रूपन्देही,  रामकृष्ण खाण
  24. कास्की,  किशोरदत्त बराल
  25. काभ्रे,  तीर्थ लामा
  26. तनहुँ,  जितप्रकाश आले
  27. ललितपुर,  जितेन्द्रकुमार श्रेष्ठ
  28. कञ्चनपुर,  पदम बोगटी
  29. उदयपुर,  हिमाल कार्की
  30. भक्तपुर,  दुर्लभ थापा
  31. बर्दिया,  अरूणप्रकाश सिंह राठौर
  32. सोलुखुम्बु,  नाम्गेल जाङ्बु शेर्पा
  33. रसुवा,  पेम्वाछिरिङ तामाङ
  34. धनकुटा,  दिनेश राई
  35. कैलाली,  नारायणदत्त भट्ट
  36. मकवानपुर,  बुद्ध लामा
  37. पर्सा,  जनार्दनसिंह क्षेत्री
  38. सर्लाही,  सुरेन्द्रप्रसाद सिंह
  39. सिन्धुपाल्चोक, जंगबहादुर तामाङ
  40. धनुषा,  योगेन्द्र पजियार
  41. रौतहट,  सुनिलकुमार यादव
  42. अछाम, पुष्पबहादुर शाह
  43. बारा,  राजेश राय यादव
  44. सिरहा,  रामचन्द्र यादव
  45. प्युठान,  विष्णुकुमार गिरी
  46. अर्घाखाँची,  केशव श्रेष्ठ
  47. रोल्पा,  किशोर आचार्य
  48. बैतडी,  चतुरबहादुर चन्द
  49. दोलखा,  बर्मा लामा
  50. गोरखा,  नन्दप्रसाद न्यौपाने
  51. कालिकोट, अम्बबहादुर शाही
  52. संखुवासभा,  दीपक खड्का
  53. रूकुमपूर्व,  केशरमान रोका
  54. मुस्ताङ, रोमीगौचन थकाली
  55. भोजपुर,  विनोद वान्तवा
  56. बाजुरा,  रामसिंह रावल
  57. तेह्रथुम,  अर्जुन तुम्बाहाम्फे
  58. नवलपरासी पश्चिम,  अर्जुनकुमार पोखरेल
  59. पाल्पा,  हिमालदत्त श्रेष्ठ
  60. स्याङ्जा, राजु थापा
  61. खोटाङ,  विष्णुकुमार राई
  62. दार्चुला,  ललितसिंह बोहरा
  63. नुवाकोट,  रमेश महत
  64. दाङ, शंकरप्रसाद डाँगी
  65. दैलेख,  मणिराम रेग्मी
  66. गुल्मी,  खिलध्वज पन्थी
  67. काठमाडौं,  कृष्णसबुज बानियाँ
  68. धादिङ,  रामनाथ अधिकारी
  69. सुनसरी,  केदार भण्डारी
  70. कपिलबस्तु,  अब्दुल कलाम खाँ
  71. मोरङ,  डिगबहादुर लिम्बू
  72. चितवन,  राजेश्वर खनाल
  73. बाँके,  नारायण गौडेल
  74. नवलपुर,  महेन्द्रध्वज जिसी
  75. महोत्तरी,  नागेश्वर यादव
  76. सिन्धुली,  उपेन्द्र पोखरेल
  77. सप्तरी,  रामदेव साह

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाइँको प्रतिक्रिया